Wykorzystaj technologie VR/AR w swojej firmie !

Chcesz wiedzieć jak możesz wykorzystać technologie VR w swojej firmie ? Wpisz swój adres e-mail a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na spotkanie !

  Podając adres e-mail akceptujesz Politykę Prywatności

  Co możesz zyskać dzięki technologiom VR/AR ?

  Przeniesienie szkoleń do VR pozwala uniknąć sytuacji, w których niewykwalifikowani pracownicy mają od razu bezpośredni kontakt z niebezpiecznymi urządzeniami I maszynami obniżając tym samym prawdopodobieństwo wypadku lub wyrządzenia komuś krzywdy.

  Nasza platforma może skutecznie wspierać procesy sprzedażowe, szkoleniowe czy komunikacyjne w Twojej firmie. Dzięki zastosowaniu technologii VR oraz modelom 3D możesz bez problemu zaprezentować swoje produkty I usługi, a także wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia.

  Zaufali nam

  Już nie musisz czekać ze szkoleniem czy prezentacją aż maszyna czy urządzenie dotrze do Ciebie, wysyłać całego zespołu pracowników na kilka dni tam, gdzie są dostępne lub organizować wielogodzinnych spotkań z klientami. Platforma umożliwia przeprowadzenie szkolenia na miejscu, w zwykłej sali.

  famur logo
  logo davis

  Do czego możesz wykorzystać technologie VR/AR?

  Technologie VR/AR możesz z powodzeniem stosować w każdej dziedzinie w której musisz wytłumaczyć komuś skomplikowane zagadnienie, wytwarzasz złożone lub niestandardowe produkty i chcesz je zaprezentować w atrakcyjny sposób lub świadczysz uslugi o szczególnym charakterze, które trudno wytłumaczyć w kilku prostych słowach.

  Kim jesteśmy ?

  Kim jesteśmy ?

  Firma itSilesia powstała ponad 10 lat temu w Gliwicach. Od początku istnienia inwestujemy w rozwój i polepszanie jakości naszych usług. Dzięki nieustannemu dążeniu do zwiększania naszych kompetencji oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta i projektu możemy pochwalić się gronem stałych klientów i zaufaniem, którym nas obdarzają, powierzając nam realizację dużych i strategicznych rozwiązań biznesowych. Dzięki temu otrzymują wysokiej jakości rozwiązania stworzone specjalnie dla ich potrzeb. Pod naszym szyldem znajduje się również marka BellVR promująca nasza platformę szkoleniową- prezentacyjną.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami żeby się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy.

   Podając adres e-mail akceptujesz Politykę Prywatności