shape_1-2.png

Chcesz wiedzieć jak możesz wykorzystać technologie VR w swojej firmie?

Wpisz swój adres e-mail, a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na spotkanie!

  Podając adres e-mail akceptujesz Politykę Prywatności

  Co możesz zyskać dzięki technologiom VR/AR?

  Przeniesienie szkoleń do VR pozwala uniknąć sytuacji, w których niewykwalifikowani pracownicy mają od razu bezpośredni kontakt z urządzeniami i maszynami, które mogą być niebezpieczne, obniżając tym samym prawdopodobieństwo wypadku lub wyrządzenia komuś krzywdy.

  Nasza platforma może skutecznie wspierać procesy sprzedażowe, szkoleniowe czy komunikacyjne w Twojej firmie. Dzięki zastosowaniu technologii VR oraz modelom 3D możesz bez problemu zaprezentować swoje produkty i usługi, a także wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia zarówno współpracownikom, jak i klientom.

  Do czego możesz wykorzystać technologie VR/AR?

  Technologie VR i AR możesz z powodzeniem stosować w każdej dziedzinie, w której musisz wytłumaczyć komuś skomplikowane zagadnienie, wytwarzasz złożone lub niestandardowe produkty i chcesz je zaprezentować w atrakcyjny sposób lub świadczysz usługi o szczególnym charakterze, które trudno opisać w kilku prostych słowach.

  Instrukcje

  Połączenie tekstu, animowanej prezentacji i manualnego ćwiczenia w jednym. Procedury krok po kroku.

  Prezentacja produktu

  Możliwość prezentacji dowolnego obiektu z każdej perspektywy, kąta, możliwość “wejścia” do wnętrza modelu, pokazania detalu i sposobu działania. Bez ograniczeń.

  Szkolenia BHP

  Jedyne rozwiązanie, które pozwala w całkowicie bezpiecznej przestrzeni zaprezentować wszystkie możliwe zagrożenia i sposoby na ich uniknięcie, metody postępowania i poprawne zachowania.

  Zaufali nam

  Opinia naszych klientów
  jest dla nas bardzo ważna

  Famur.png

  Wraz z zespołem BellVR stworzyliśmy pilotażowy projekt szkoleń w VR dla naszych pracowników i klientów. Wysoki poziom realizacji, kreatywność i wsparcie w rozwiązywaniu problemów, a także dobry odbiór gotowej
  aplikacji przez jej użytkowników sprawiły, że planujemy jej dalszy rozwój. Sądzimy, że BellVR jest dobrą odpowiedzią na zapotrzebowanie na nowoczesne szkolenia.

  — Magdalena Pawłowska      Dyrektor ds. Marketingu i PR Famur S.A.
  Zespoł

  Kim jesteśmy?

  Firma itSilesia powstała ponad 10 lat temu w Gliwicach. Od początku istnienia inwestujemy w rozwój i polepszanie jakości naszych usług. Dzięki nieustannemu dążeniu do zwiększania naszych kompetencji oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta i projektu możemy pochwalić się gronem stałych klientów i zaufaniem, którym nas obdarzają, powierzając nam realizację dużych i strategicznych rozwiązań biznesowych. Dzięki temu otrzymują wysokiej jakości rozwiązania stworzone specjalnie dla ich potrzeb. Właściwie od początku istnienia technologii VR i AR zajmujemy się ich wykorzystaniem w naszych projektach. Śledzimy rozwój tych technologii i widzimy ich coraz większy potencjał – to dlatego pod naszym szyldem znalazła się również marka BellVR promująca nasza platformę szkoleniowo- prezentacyjną.

  fLP.png

  Łukasz Pala

  Creative Director
  fGZ.png

  Małgorzata Żak

  Project Manager
  fMK.png

  Marek Knura

  Lead Developer
  fAK.png

  Adrian Kacperski

  Lead 3D Artist
  fMS.png

  Maciej Sowiar

  Developer
  fLL.png

  Łukasz Lipka

  CEO
  Zamów

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy.

   contact